G-HOODIE

1,200.00 ден

Опис: Unisex

Материјал: Мешавина од поли / памук

Сите производи се принтат по нарачка.

Цената на доставата е 130 денари низ цела Македонија.

Секоја нарачка над 2000 денари, доставата ја плаќаме ние.

 

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Clear
SKU: MK0256 Categories: ,